Dove Dry Oil

Beni takip eden bilir uzun saç kullanmayı ve çekimlerim için maşa yapmayı veya yaptırmayı çok seviyorum. Fakat cildim gibi saçlarım da çok kuru. Günde dört,beş kez krepe yaptığım doğrudur. Fakat ufak şeyleri dert etmeye gerek yok! Dove Dry oil serisi ile maşadan, yıpranmış kuru saçlarıma iyi gelmenin yanı sıra daha hacimli ve sağlıklı oldu. Hindistan Cevizi, badem, ve Afrika makadamya yağları içeren bu seriyle, yağ bakımı yaptım ve saçlarım ışıl ışıl parladı.
Seri dört üründen oluşuyor; şampuan, saç bakım kremi, maske ve yağ. En sevdiğim kesinlikle durulanmayan ve ışıl ışıl parlatan yağı!
Serinin şampuanı, formülündeki bu özel yağlar ile yapışkanlık hissi bırakmadan saçlarımı temizledi ve saçlarım ipek gibi oldu.
Serinin saç bakım kremi ise, şampuanlamadan sonra saça boylarından uçlarına doğru uygulandığında, hindistan cevizi ve badem yağları içeren formülüyle saçlarımı yumuşatırken, elektriklenmeden şekil vermeme yardımcı oldu. Maskesini ise haftada bir veya iki kez kullanıyorum.
Yaz sonu güneşten denizden çıtır çıtır kuruyan saçlarımızın kahramanı dry oil serisi ile hemen tanışın derim!CONVERSATION

0 yorum:

Post a Comment

Instagram

Follow Us