Cihangir

Son günlerin en popüler hale geldiği semtlerden biri Cihangir. Yeni cafeler, restoranlar, coffee shoplar ve bir çok küçük tasarım butikleri ile eski İstanbul'u sevenler için  ideal! 

Yeni açılan hazine restoranı test etmeye giderken tercihim yeni sezon Stradivarius'dan aldığım dantel detaylı elbise üzerine giydiğim yine yeni sezon Stradivarius denim etek oldu! Dilersem sadece elbise olarak da giyebilirim.veya eteği ayrı bir parçayla kombinleyebilirim. Burada elbisenin üzerine etek giyerek, elbisenin dantel etek uçlarını sanki eteğin bir parçasıymış gibi ön plana çıkardım!

Nasıl fikir? Sevdiniz mi?

Cihangir is one of the most popular area of Istanbul. it is full of new restaurants, cafes, coffee shops, and also small designer boutiques in old style of Istanbul.
While I was going to test new dishes at Hazine restaurant which is opened recently. I chose new collection Stradivarius lace dress with jean skirt. If I want, I can wear it as a dress or I can combine it with the skirt. On this post, I wore the skirt on the top of the dress thus the edges of the dress are looking like a part of the skirt.

How do you like it?
Shoes / Ayakkabı : İNCİ DERİ
Dress & Skirt / Elbise & Etek : STRADIVARIUS
Bag / Çanta : VALENTINO
Sunnies / Güneş Gözlüğü : FENDI
Septum : H&M

CONVERSATION

0 yorum:

Post a Comment

Instagram

Follow Us