Dress Story

Photos by Sarper Kesim

Bu yaz gittiğim Cruise seyahatinden bir hatıra bu elbise..İlk durağımız olan Roma'ya varınca bavullarımızın İst'da kaldığını öğrendikten sonra yaşadığımız şok üzerine 3 gün bavullar gelmeyince Monte Carlo Zara'dan almıştım bu elbiseyi! Traji komik bir hikayesi var anladığınız.Bundan sonraki seyahatlerde sırt çantası taşımak şart oldu! 

Gelelim kombine traji komik hikayesi olan bu elbiseyi:) dizüstü Stuart Weitzman çizmeler ve blazer ceket ile kombinledim.Ve tam ofis modundan happy hour moduna geçilebilecek bir kombin oluşturdum.

Umarım beğenirsiniz.


The dress is a memory from the cruise trip last summer. I bought this dress from Zara in Roma because airlines lost our luggage and we got them after three days we arrived in Monte Carlo. I think I have to have a backbag for my emergency clothing. i combined the dress with Stuart Weitzman boats and my blazer jacket.it is a good style from office mode to hay hour mode.
Dress / Elbise : ZARA
Boots / Botlar : STUART WEITZMAN
Bag / Çanta : LOUIS VUITTON
Jacket / Ceket : ISABEL MARANT
Brooch  & Earring / Broş & Küpe  : CHANEL
Hat / Şapka : H &M

CONVERSATION

2 yorum:

  1. SEVGİLİ GÜZEL KIZ DUYGU SENYUREK SENİ GÖRDÜĞÜM ZAMAN YAZMADAN DURAMIYORUM,GÜZELLİĞİN ZERAFETİN ŞIKLIĞIN KİBARLIĞIN İLE HARİKA BİR KIZSIN SAYGILAR SEVGİLER.

    ReplyDelete
  2. BU RESİM ÇEKİLEN YER CİHANGİR YOKUŞU DEĞİL Mİ

    ReplyDelete

Instagram

Follow Us