Happy Sundays
Pazar günleri genelde en sıkıcı gün olarak düşünülür. Aslında biz zavallı Pazar'ı sıkıcı hale getiriyoruz. Onun suçu yok=) Ertesi gün iş olması ve haftaiçi yapılacak işler, temizlik, alışveriş ve vb işleri düşünerek  sıkıldıkça girip o anın , o günün tadını çıkartamıyoruz.
Trafik yok, her yer kapalı ,sakin sessiz, tam kitap okumalık ,çimlere yayılıp fotoğraf çekilmelik, tv izlemelik,veya arkadaşlara sohbet etmelik olmadı   yalnız kalıp kendimizi ruhumuzu dinleyebileceğimiz bir gün pazar.

Pazar günlerini bu şekilde değerlendirirken tabiki ruhumuz kadar bedenimzide rahat olmalı.
Ben de geçen pazar üyesi olduğum My Club World spor salonunun bahçesinde çimlerde yayılmayı tercih ettim. Ve bu sıkıcı olmayan günümde kot Pull & Bear şort üzeri 3 sezon önce aldığım Mango bluzumü  ve gayet  rahat olan Topshop dolgu topuk ayakkabılarımı giydim.Aksesuar olarakta bana huzur verdiğine inandığım balayında Maldivlerden aldığım turkuaz taşlı kolyemi taktım.
Herdaim mutlu ve son moda kalın.

Generally everyone thinks that the most boring day of the week is Sunday. But I don't think so. There is no traffic and very silent streets, you can watch movies, read books, lie on the grass and take photo or chat with your friends etc..

 Topshop wedge heels shoSuch a relax day we should wear comfortable clothes. I chose Pull & Bear denim shorts and Mango t-shirt with very comfortablees. I used turquoise stone necklace that bought from Maldives in honeymoon. I believe it gives me peace and happiness.
Always be happy and fashionable.
Shoes / Ayakkabı : TOPSHOP
Short / Şort : PULL&BEAR
Top / Üst : MANGO
Sunglases / Güneş Gözlüğü : MIU MIU
Necklace / Kolye : FROM MALDIVES

CONVERSATION

7 yorum:

 1. Lovely Outfit! You look beautiful :)

  xoxo

  ReplyDelete
 2. i have the same top! very beautiful!

  http://cristinasurdu.blogspot.com/ncr

  ReplyDelete
 3. pazar günleri bana da hep sıkıcı gelir ....çalıştığım günlerden kalma sanırım ...kombin çok hoş..sevgiler

  ReplyDelete
 4. wow great look! love the wedges and you are so good looking!

  the blouse is so cute!!!!!

  ReplyDelete
 5. favorim kolye ve kot şort! :)

  http://bgcloset.blogspot.com/

  ReplyDelete

Instagram

Follow Us